מכללת דיגיטל
המכללה למקצועות הדיגיטל

איך לבחור חברת אחסון טובה

איך לבחור חברת אחסון טובה

השכרת יחידת אחסון יכולה להועיל במצבים רבים ושונים. בין אם אתם עוברים דירה וזקוקים לאחסון זמני של הרהיטים והחפצים, ובין אם אתם רוצים לאחסן פריטים יקרים לליבכם, שאין להם מקום בביתכם ואתם לא רוצים לזרוק – יחידת אחסון היא אופציה נהדרת.

בחירת חברת אחסון טובה המתאימה לצרכים שלכם היא חיונית ביותר. כדי לעזור לכם, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את חברת האחסון המתאימה לכם.

אבטחה

הבטיחות וההגנה על הפריטים שלכם הם הגורם החשוב ביותר בבחירת ספק המשכיר יחידות אחסון. בשביל השקט הנפשי שלכם, חשוב לוודא שהחברה המדוברת מציעה רמת אבטחה ראויה הכוללת גישה ניתנת לנעילה ומצלמות 24/7. כדאי גם לבדוק הגנה מפני אש ומפני גניבות וונדאליזם.

מאפייני הבטיחות שצריך לבדוק כוללים צוות מאבטחים, גדר המציינת שהנכס הוא פרטי ומערכות אזעקה.

נגישות

לא משנה מה אתם מאחסנים ביחידת האחסון, אתם אמורים לקבל גישה בכול עת לחפצים שלכם. לכן, וודאו שאתם בוחרים בחברה שמציעה נגישות ליחידת האחסון 24/7. זה חשוב במיוחד אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם זקוקים בדחיפות לפריט כלשהו מחוץ לשעות העבודה, ולא יכולים לדחות זאת עד למחרת. בססו את הבחירה שלכם בחברת האחסון על סמך התדירות שבה תצטרכו לגשת לחפצים שלכם.

תכונות יחידת האחסון

שימו לב למצבה של יחידת האחסון ולרמת התחזוקה של המתקן עצמו, אלה מסמנות שלבעלי החברה אכפת מהלקוחות שלהם. לפני שתכניסו חפצים ליחיד האחסון, בדקו אותה היטב. היא אמורה להיות נקייה, ללא נזילות ועובש. מפלס הרצפה צריך להיות גבוה מספיק כדי למנוע שיטפון במים. בדקו גם את נושא ההדברה, כדי להבטיח שחרקים ומכרסמים לא יהרסו את החפצים שלכם.

אם אתם מאחסנים פריטים הרגישים לשינויי טמפרטורה ולחות, בדקו שביחידה יש בקרת אקלים שתשמור על שלמות החפצים שלכם.

מיקום מתקן האחסון

קחו בחשבון את מיקומו של מתקן האחסון. אם תצטרכו גישה מתמדת לחפצים שלכם, לא תרצו לנסוע שעות למתקן מרוחק מאוד. אם אתם לא זקוקים לגישה קבועה לחפצים המאוחסנים, כדאי לשקול מתקן הממוקם מחוץ לעיר, שעשוי להיות זול יותר. בכול מקרה, מתקן האחסון שתבחרו לא אמור להיות רחוק מדי מכם כדי שיהיה נגיש עבורכם בקלות.

עלויות

מחיר השכרת יחידת האחסון צריכה להיות סבירה ובמסגרת התקציב שלכם. תמיד מומלץ לערוך השוואת מחירים כדי להבטיח שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר. בקשו לפחות 3 הצעות מחיר מחברות אחסון שונות, והשוו את המחירים מול השירותים המוצעים. כך תוכלו להבטיח שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר לכספכם.

לבסוף, בשביל השקט הנפשי שלכם, בחרו בחברת אחסון שמציעה את גודל היחידה הנדרש לכם, עם אמצעי ההגנה והניטור הכוללים מצלמות טלוויזיה במעגל סגור 24 שעות ביממה, צוות מאבטחים ומערכת אזעקה היקפית. כל אלה יחד עם שירות אישי אמין ואדיב.

נכתב בשיתוף >> https://eyalklein.co.il/

Picture of מכללת דיגיטל
מכללת דיגיטל

בלוג הדיגיטל והיזמות הגדול בישראל!

שתפ/י את הפוסט!
פייסבוק
ווצאפ