מכללת דיגיטל
המכללה למקצועות הדיגיטל

שאלות ותשובות

ריכזנו עבורכם את כל השאלות שתלמידים שאלו אותנו לפני שרכשו קורס.

הקורסים מתאימים לכולם, לכל מי שרוצה להתפרנס ממקצועות הדיגיטל, לעבוד מהמחשב בים או מהמשרד, בלי לעבוד עם כח ויידים, אלא לעבוד עם המוח והחשיבה. הקורסים שאנחנו מעבירים מלווים בתוכן איכותי וייחודי שלא ילמדו אתכם במקומות אחרים, כלים שיעזרו לכם להשתלב בקלות במקצועות הדיגיטל וההייטק.

באתר המכללה ישנם קורסים למתחילים וגם למתקדמים. רוב הקורסים מתאימים לכאלו שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם הדיגיטל, ומלווים שלב אחר שלב בקורס איך להגיע מרמה של אפס ידע לרמה של מומחים.

הקורסים מועברים בצורה דיגיטלית (אונליין) שהוקלטו ונערכו באופן מקצועי מראש. לאחר רכישת הקורס תקבלו משתמש וסיסמא ותוכלו להתחבר לקורס ולצפות בשיעורים מכל מקום ובכל זמן.

המטרה של הקורס היא שתצאו מרוצים ותקבלו את הכלים הכי מקצועיים שיש, ולכן אנחנו מציעים החזר כספי של 14 יום, בתנאי שלא פתחתם את תוכנית הקורס, ולא התחלתם לצפות בפרקים. לתקנון ביטול עסקה.

אפשרויות התשלום הפתוחות כרגע במערכת התשלום של הקורס הם: הוראות קבע, ביט, העברה בנקאית וכרטיסי אשראי (ניתן לפרוס את התשלומים לקורס בתשלומים נוחים.)

התלמידים שלנו חשובים שלנו לכן אתם זכאים לקבל תמיכה ומענה מיידי בווטסאפ של המכללה בכל זמן ובכל נושא שתבחרו.
בנוסף בעת רכישת הקורס אתם תצטרפו לקהילת הווטסאפ והפייסבוק שלנו כדי להישאר מעודכנים תמיד.

מרבית התוכן המוצע באתר מציע גישה לכל החיים אלא אם כן צוין אחרת בעת רכישת המוצר. יחד עם זאת חשוב לציין שהגישה היא לכל החיים כל עוד אנחנו בחיים והעסק פעיל וניתן לראות מידע נוסף על ההתניות בעמוד של תקנון האתר.

זה תלוי על איזה קורס מדברים, אבל לרוב חוץ מעלויות מזעריות של תוספים לאתר ואולי כמה כלי עבודה ותוכנות לא תצטרכו להשקיע יותר מידי. 

היתרון בקורסים שלנו זה שהכל מוקלט ותוכלו לצפות בהם בקצב שלכם. 
הקצב והמהירות שתיישמו את החומר הנלמד הוא תלוי רק בכם לכן כל שתשקיעו ותפנו זמן ללימוד ככה תוכלו מהר יותר להתחיל לעבוד במקצוע שבחרתם.