מכללת דיגיטל
המכללה למקצועות הדיגיטל

כל המידע על פרסום באינסטגרם

אינסטגרם הפכה בשנים האחרונות לאחת הפלטפורמות החברתיות החשובות והפופולריות ביותר בקרב בני נוער וצעירים. לכן, עבור מכללות ומוסדות להשכלה גבוהה, שיווק באינסטגרם באמצעות פרסום ממומן הוא כלי שיווקי חשוב ויעיל למשיכת תשומת לב קהל היעד וגיוס סטודנטים פוטנציאליים.

יתרונות השימוש בפרסום ממומן באינסטגרם עבור מכללות:

  • חשיפה לקהל יעד רלוונטי – רוב המשתמשים באינסטגרם הם צעירים, בדיוק קהל היעד של מכללות. פרסום ממומן באינסטגרם לעסקים מאפשר להגיע אליהם בצורה ממוקדת.
  • בניית מודעות מותג – פרסום קבוע באינסטגרם בונה מודעות למותג המכללה ונוכחות חזקה בקרב הנוער.
  • קידום תכני שיווקי – ניתן לקדם באינסטגרם תכנים כמו סרטונים, תמונות ופוסטים המציגים את המכללה ומידע שיווקי.
  • מדידה ואנליטיקה – הפלטפורמה מאפשרת מעקב אחר הצלחת הקמפיינים ואופטימיזציה מתמדת.
  • תחרותיות – פרסום ממומן מאפשר לתפוס נוכחות חזקה ודומיננטית מול מתחרים.
  • גיוס לידים – אפשר להוסיף כפתורי קריאה לפעולה המפנים לטפסי הרשמה או מידע נוסף.
  • תקציבים גמישים – הפרסום באינסטגרם זמין במגוון תקציבים, גם מסכומים נמוכים.
  • מגוון פורמטים – באינסטגרם ניתן לפרסם תמונות, סרטונים, סיפורים, פרסום מוצר ועוד.

כדי להשיג תוצאות מיטביות מהפרסום באינסטגרם חשוב לבנות אסטרטגיה כוללת המשלבת בין יצירת תוכן איכותי לבין קידום ממומן של הפוסטים החשובים. מומלץ לשתף תכנים הרלוונטיים לצעירים כמו סרטוני קמפוס, אירועי סטודנטים, טיפים ללימודים ועוד. שימוש נכון בהאשטגים חשוב גם כן להגעה לקהלים נישתיים.

טכניקה לפרסום באינסטגרם 

אחת הטכניקות החשובות בפרסום ממומן באינסטגרם היא מיקוד קהל יעד צר וממוקד ככל האפשר. במקום להגיע לכלל האוכלוסייה, מומלץ לפנות רק לגילאים הרלוונטיים ולאזורים הגיאוגרפיים בהם פועלת המכללה.

כך למשל, מכללה בתל אביב יכולה לפרסם רק למשתמשים מגילאי 18 עד 30 באזור תל אביב והמרכז. זה יבטיח פנייה ממוקדת יותר לקהל היעד וחסכון בתקציב מול פרסום רחב יותר.

דרך נוספת לשפר את האפקטיביות היא בחירה בפורמטים המתאימים ביותר למסרים השיווקיים. למשל, סרטונים להצגת הקמפוס והמתקנים, תמונות לאירועי סטודנטים, פוסטים למידע שימושי וכדומה.

שילוב נכון של פורמטים שונים עם תוכן איכותי וממוקד לקהל יעד ספציפי הוא המפתח להצלחה של קמפייני פרסום באינסטגרם עבור מכללות ומוסדות להשכלה גבוהה.

לסיכום:

פרסום ממומן באינסטגרם הוא כלי שיווקי חשוב ויעיל עבור מכללות ומוסדות להשכלה גבוהה המעוניינים לפנות לקהל יעד צעיר. הפלטפורמה מאפשרת חשיפה ממוקדת לבני נוער וצעירים, קידום תכנים שיווקיים, מדידת אפקטיביות ובניית מותג. על מנת להפיק את המיטב מהפרסום, חשוב לבנות אסטרטגיה כוללת המשלבת תוכן איכותי עם קידום ממומן ממוקד היטב לקהל יעד ספציפי. פרסום באינסטגרם הוא כלי דיגיטלי חדשני ויעיל לשיווק מכללות.

קבלו שיחת יעוץ מיועץ לימודים בחינם!
מכללת דיגיטל
מכללת דיגיטל

בלוג הדיגיטל והיזמות הגדול בישראל!

שתפ/י את הפוסט!
פייסבוק
ווצאפ