מכללת דיגיטל
המכללה למקצועות הדיגיטל

אודות מכללת דיגיטל

מכללת דיגיטל הינה מכללה ללימודי מקצועות ההייטק והדיגיטל המקצועית ביותר בישראל. החזון העיקרי שלנו הוא לספק לצעירים ומבוגרים כאחד פלטפורמה שתעזור להם להשתלב ולהתמקצע במקצועות העתיד.

האהבה שלנו היא לעולם האינטרנטי ולכן עיקר הידע, ההתמחות והניסיון שלנו שייכים לעולם זה. אנחנו מציעים מגוון רחב של קורסים דיגיטליים ותכנים איכותיים אשר יקנו לכם ידע וניסיון כדי להיכנס לענף העבודה מהאינטרנט, בין אם אתם רוצים ללמוד שיווק דיגיטלי, או בניית אתרים, או אפילו עיצוב, במכללה תמצאו מגוון רחב של קורסים בכל התחומים.

הקורסים שציינו מעל הם רק חלק קטן ממגוון רחב של קורסים ותכני לימודים שאנחנו יכולים להציע עבורכם. בנוסף על מנת להבטיח שהתלמידים שלנו יצאו מהקורסים מוכנים למקצועות הדיגיטל, הקמנו מבחנים מקצועיים למשך כל הקורסים כדי שתוכלו לתרגל ולהשתפר תוך כדי הלימוד.

המכללה מציעה קורסים דיגיטליים מקצועיים עם תכנים איכותיים ממיטב המרצים, ואנו שואפים להצלחה של כל תלמיד ותלמיד, לאחר סיום הקורס תצטרפו לקהילה החזקה שלנו ששם אנחנו עוזרים ומסייעים לכל תלמיד שרוצה להחכים ולהעשיר את הידע שלו עוד.. הצטרפו אלינו למקצועות העתיד של המחר. לרשימת הקורסים.

נעים מאוד, שמי מאור בן יעקב, ואני עוסק בתחום של שיווק דיגיטלי, בניית אתרים, ונכסים דיגיטליים כבר למעלה מ4 שנים. עיקר הפעילות שלי היא שיווק לעסקים קטנים ובינוניים, והמטרה המרכזית שלי היא לאפשר גם לעסקים קטנים ובינוניים וגם לאנשים ללא רקע כלל, להשתלב ולהתמקצע בתחום הדיגיטל.

עיקר ההתמחות שלי היא בניית אסטרטגיות שיווק לעסקים ויזמות, ומבין השירותים שאני מציע בחברה ניתן למצוא שירותים כגון: בניית אתרים ודפי נחיתה, שיווק דיגיטלי, קידום אורגני ועוד..

את המכללה הקמתי במטרה אחת והיא – לעזור לכמה שיותר צעירים להתקדם להשתלב ולהתפתח בתחום העבודה מהאינטרנט, ולהרוויח בכבוד משכורות גבוהות תוך כדי עבודה מהמשרד במזגן/ או לעבוד בעסק שלכם כמשווקים.

באתר המכללה תמצאו מגוון רחב של קורסים ביניהם: שיווק דיגיטלי, בניית אתרים וחנויות אינטרנט, קידום אתרים, קורסים לעיצוב, פרסום בפייסבוק וגוגל ועוד..

יתרונות המכללה שלנו:

דיגיטל 27 removebg preview

מחירים הוגנים

כל הקורסים הנמצאים באתר הינם במחירים הוגנים וזולים משמעותית ממכללות אחרות, כדי שגם אתם תוכלו ללמוד מקצוע בכבוד, מבלי לקרוע את הכיס.

דיגיטל 24 removebg preview

החזר כספי מלא

אנחנו מאמינים ביכולות שלנו ובחזון של המכללה. ולכן במידה ולא אהבתם את הקורס/או שהתחרטתם לגבי הרכישה, תהיה לכם אפשרות לקבל החזר כספי מלא.

דיגיטל 19 removebg preview

מקצועיות וניסיון

למרצים בקורס ניסיון מעשי עשיר ורב שנים בכל תחומי הקורסים שיש באתר, דאגנו לכם לאיכות הכי טובה שיש מפי מרצים מעולים ותוכן איכותי.

דיגיטל 20 removebg preview

קורסים לכל החיים

הגישה לקורסים ניתנת לכל החיים, ויש לכם גישה לקורסים ולתכנים החדשים שיעלו כל פרק זמן לכל החיים ללא הגבלת זמן, מכל מקום ובכל זמן.

דיגיטל 22 removebg preview

שירות אישי מובטח

אנו מתחייבים לרוכשי הקורסים ולתלמידים שלנו את השירות האישי הטוב ביותר, תוך מתן מענה זריז ושירות אנושי מעולה, אתם ביידים טובות.

דיגיטל 23 removebg preview

הצטרפות לקהילת הVIP

לרוכשי הקורס תינתן גישה בלעדית לקהילת הדיגיטל החמה של מכללת דיגיטל, בקהילה נעזור נלמד ונתפתח ביחד כדי להתמקצע ולהגיע למטרות שלנו.

מחויבות ותמיכה לתלמידים שלנו

אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לפיתוח מערכת יחסים פורייה וארוכת טווח עם התלמידים שלנו היא באמצעות מחויבות לתלמידים ומתן השירות הטוב ביותר שאנחנו יכולים לספק. נשמח לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך ונעשה את המירב לסייע ולפתור כל בעיה בצורה המקצועית והטובה ביותר. על מנת שתוכלו לתקשר איתנו בצורה הנוחה ביותר. תוכלו עבור לעמוד יצירת קשר ליצור איתנו קשר באמצעות טלפון, שליחת הודעה באמצעות טופס מילוי, שליחת אימייל באופן ישיר, ואפילו צ'אט בווצאפ עם נציג.

אנחנו מאמינים במחויבות כלפי התלמידים שלנו, ולכן נעשה תמיד את כל מה שביכולתנו על מנת לגרום לכם להיות שבעי רצון מהשירות שלנו. אנחנו תמיד נהיה פה בשבילכם על מנת לענות לשאלות, ולספק ייעוץ ותמיכה לרוכשי הקורסים שלנו.